V roku 2016 roku sa okrem bežnej údržby v obci zveľadilo nasledovné:

DOM SMÚTKU -výmena žalúzii, stoličiek, elektrických rozvodov, svetiel a ozvučenia v dome smútku.

výmena žalúzii a stoličiek v dome smútkuozvučenie domu smútkuozvučenie a osvetlenie domu smútku

ČOV - v roku 2015 sa zrekonštruovali na čističke dve vane, ktoré sa kompletne vybrúsili , nalakovali a vďaka p.Teremovi sa opravili hriadele  . V roku 2016 -výmena elektrických rozvodov a vonkajšieho osvetlenia a výmena novej unimobunky na ČOV.

výmena osvetlenie na ČOVvýmena rozvodov na ČOVvýmena rozvodov na ČOV

výmena rozvodovvýmena unimobunkyvýmena vonkajšieho osvetlenia

OBEC - vymenila sa  časť dopravných značiek v obci, kde sa postupovalo na základe pasportizácie.

OŠK - vybudovalo sa externé fitnes za značnej finančnej podpory SPPnadácia.

otvorenie fitparkufitparkfitpark

TCHP -v mesiaci jún sa konala veľká celokrajská akcia "Tradičná chuť Podpoľania".

TCHPTCHPTCHP

ULICA OSLOBODITEĽOV -na ulici Osloboditeľov za mostom sa opravila autobusová zastávka a  zrekonštruoval sa pri nej aj chodník. V tejto časti je aj prechod pre chodcov, kde je už zrealizované osvetlenie prechodu  pre chodcov a dopravná značka s preblikávačom na upozornenie prechodu pre chodcov. Doriešený je bezbarierový nájazd a  po namalovaní je uvedený do prevádzky.

rekonštrukcia zástavkyRekonštrukcia chodníka a príprava na prechod pre chodcovHotový prechod pre chodcov

-v smere od Zvolena - ulica Osloboditeľov- dolný koniec, sa zrekonštruoval chodník až po križovatku na Zolnú.

rekonštrukcia chodníkarekonštrukcia chodníkarekonštrukcia chodníka

ULICA HORNÁ - zrekonštruovala  sa cesta na ulici Horná - spodná časť a časť ulice Sredisková.

rekonštrukcia cesty na ul.Hornárekonštrukcia cesty na ul.Hornárekonštrukcia cesty na ul.Horná

KULTÚRNY DOM - na obecnej budove kultúrneho domu časť pošta sa vymenili okná.

KD pošta -výmena okienKD výmena okien na pošteKD výmena okien na pošte